Jak wybrać Zegarek Męski na prezent

Ten rok w zegarkach był dość dwubiegunowy: duże ogłoszenia w styczniu i marcu (powiązane z dorocznymi targami SIHH i Baselworld), po których następowały liczne jednorazowe i specjalne premiery (zazwyczaj w okolicach rocznic i ogłoszeń). Wszystko to zmieniło się wraz z informacją, że oba targi spotkają się w 2020 r. w nowym, ściśle określonym terminie, rozpoczynającym się pod koniec kwietnia i trwającym około dziesięciu dni.

Może to nie wystarczy, aby zwabić potężną Grupę Swatch z powrotem do fałdu (właściciel Omega, Longines, Tissot i innych, którzy odeszli w 2018 roku), ale to sygnał wspólnego wysiłku, aby pomóc branży w zębach rewolucji technologicznej, oferując jednocześnie bardziej przejrzyste i zwięzłe informacje do jego rosnącej internetowej publiczności. Co to oznacza dla fanów zegarków? Cóż, spodziewaj się wielu więcej „kropli” w najbliższej przyszłości, jak również regularnych aktualizacji 100 + czasomierzy objętych poniżej: nasz wybór najlepszych zegarków z ostatnich 12 miesięcy (i kto wie, następne 50 lat?).

W ślad za nowymi markowymi zegarkami i cudami/czasami Baselworld, będziemy dodawać do tego nowe funkcje, nasz coroczny przewodnik po zegarkach, tak samo jak, er, oglądać to miejsce. Bill Prince, Redaktor Zegarków

Jak wybrać męski zegarek?

1) Marki szwajcarskie są zazwyczaj najbezpieczniejszym zakładem

Jeśli ruch w Twoim zegarku automatycznym lub mechanicznym jest budowany na miejscu przez duży szwajcarski namiot, to najprawdopodobniej będzie on lepszej jakości niż ten, który był produkowany masowo na zewnątrz.

2) Sprawdź, czy końcówki nie mają ostrych krawędzi

Jeżeli w uchu lub przypadku zegarka występują ostre krawędzie, to zegarek nie został prawidłowo wyrobiony i jest oznaką złego wykonania.

3) Upewnij się, że możesz z nim pływać

Zawsze wybieraj zegarek, który jest co najmniej wodoodporny do 50 metrów. Nie oznacza to, że możesz zabrać swój zegarek na głębokość 50 metrów, ale raczej, że możesz z nim normalnie pływać.

4) Zainwestuj w szkło odporne na zarysowania

Spróbuj wybrać zegarek wykończony odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Cokolwiek mniej i najmniejszy cios pozostawi zegarek w bardzo złym stanie.

Świetne Zegarki Męskie znajdziesz na: https://zegarki-meskie.com/

About author

admin

Post a comment